Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka, ul. Dolna

Dolna, Łagów, dolnośląskie

  • 439 000 zł
  • 5 007 m²
  • 87,68 zł/m²

Zdjęcie

Wioleta Nowacka

Skontaktuj się

Działka, ul. Dolna

Dolna, Łagów, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

439 000 zł

5 007 m²

87,68 zł/m²

Działka, ul. Dolna

Zaktualizowane: 14 maja 2026

439 000 zł 5 007 m² 87,68 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 439 000 zł (87,68 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Źródło: biuro nieruchomości: AS Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 92/11738/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronna działka budowlano-rekreacyjna ze stawem - Łagów k. Zgorzelca - 5007 m²

Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę nr 356/11 o powierzchni 5007 m², położoną w spokojnej i zielonej części miejscowości Łagów, gmina Zgorzelec, przy ul. Dolnej. (...)

Agent

Wioleta Nowacka

531 093...

531 093 259

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

531 093...

531 093 259

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: