Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Łagów

Łagów, dolnośląskie

  • 190 000 zł
  • 1 036 m²
  • 183,40 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz Zagajews...

Skontaktuj się

Działka Łagów

Łagów, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

190 000 zł

1 036 m²

183,40 zł/m²

Działka Łagów

Zaktualizowane: 12 maja 2026

190 000 zł 1 036 m² 183,40 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 190 000 zł (183,40 zł/m²)
  • Działka: 1 036 m²

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Łagów / działka budowlana 1036 m2 / media/ nowy kompleks
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1036 m2, położona w miejscowości Łagów, w kameralnym, nowo powstającym kompleksie działek. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego
teren oznaczony symbolem MN, co pozwala na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z infrastrukturą towarzyszącą (garaże, budynki gospodarcze, miejsca postojowe, ogrodzenie, zieleń). (...)

Agent

Dariusz Zagajewski

512 313...

512 313 598

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz Zagajewski

512 313...

512 313 598

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: